Yönetici Geliştirme Eğitimi

Bir gün emekli olup torunlarınızla ilgilenmeye karar verdiğinizde ne olacak? Şirketinizi kim yönetecek ? Gözünüz arkada kalmayacak mı?

Yönetici Geliştirme Eğitimi, bu günden başlamak üzere belirleyeceğiniz adaylarınızla birebir yapılacak bir nevi yönetici rehberliğidir. Tıpkı Osmanlı Sultanlarının Lala Paşa’ları gibi. Tabii aynı program seçilmiş, kariyer planlarında yer alan çalışanlar için de geçerli. Biz buna Mentorluk programı da diyoruz.

Öncelikle çeşitli test ve anket uygulamalarıyla adayların kişisel ilgi ve beceri alanları belirlenerek, tamamen kişiye özel olarak düzenlenen ve yürütülen bir yönetici geliştirme eğitimidir. Bir taraftan genel yönetim anlayışları, diğer taraftan da dünyada iş ve yönetim adına oluşan gelişmelerin tartışıldığı, işyeri yönetim sorunlarının da ele alındığı tamamen sohbet havasında, bazen kitaplardan özetler çıkarıp tartışarak, bazen iç ve dış eğitimlerle desteklenen, kişinin kendi doğrularını bulmasına yardımcı olacak, ama asla son noktayı koymadan sürdüreceğimiz bir Yönetici Geliştirme Eğitimi / Mentorluk programıdır. Bu program ayrıca, katılımcıların bir profesyonele yakışır tutum ve davranışlar içinde olmaları gerektiğini vurgulayarak, kişisel ve şirket imajlarını pekiştirmelerine de yardımcı olmaktadır. Tabii bu program kendi kültürümüze ve iş hayatının gerçeklerine uygun olarak düzenlenmektedir.

Birebir, yüz yüze yapılacak bu yönetici geliştirme eğitimi ve mentorluk programı  tamamen gizlilik prensiplerimize, iş etiğimize uygun olarak sürdürülmektedir.

Ana sayfamız tamamen bu konu için ayrılmıştır. Detay bilgileri buradan alabileceğiniz gibi, Sıkça Sorulan Sorular bölümü de hizmetinize sunulmuştur.